Poczuj odmianę.
Profesjonalne wagi dla medycyny i domu
PRODUKTY
Waga z opcją analizy funkcji organizmu ADE Elisa BA701

z opcją analizy funkcji organizmu 7w 1


  •     elegancki i praktyczny wygląd

  •     analiza masy ciała z dokładnościądo 0,1%

  •     pomiar dziennego zapotrzebowania na kalorie i wskaźnik idealnej masy ciała

  •     12 pozycji pamięci

  •     automatyczny wyłącznik

  •     3 lata gwarancji...


WAGA ELEKTRONICZNA Z PAMIĘCIĄ 12 POMIARÓW, WSKAŹNIKIEM BMI, ELEGANCKA, DOKŁADNA, SOLIDNA

Waga elektroniczna ADEElisa wyposażona w pamięć 12 pomiarów. Posiadafunkcję analizy masy ciała z pomiarem wskaźnika BMI,dziennego zapotrzebowania na kalorie i pomiar masy kości zdokładnością do 100g. Wyposażona jest w automatyczny wyłącznik.Ma bardzo elegancki wygląd. Wykonana z najwyższej jakości szkłahartowanego o grubości 8 mm.

Waga dokonuje pomiaru wagi, procentowego poziomu tkanki tłuszczowej, procentowej zawartości wody, zawartości masy mięśniowej oraz zawartości masy kostnej. Dodatkowo oblicza idealną wagę i dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.


Dane techniczne:

  • zakres pomiaru do: 180 kg

  • działka odczytowa 100g

  • wymiary 300 x 310 x 45mm

  • zasilanie: baterie 2xCR2032 litowe

PODOBNE PRODUKTY
z funkcją analizy masy ciała    waga z typu Fitness    analiza funkcji organizmu    10 opcji w 1    estetyczna i funkcjonalna    12 pozycji pamięci    technologia dotykowa i automatyczny wyłącznik    duży wyraźny, zdejmowalny wyświetlacz      3 lata gwarancji
z funkcją analizy masy ciała      platforma wykonana z 8mm hartowanego szkła      dokładność analizy masy tłuszczu, wody i mięśni do 0,1%      12 pozycji pamięci      technologia dotykowa      duży wyświetlacz LCD      możliwość pomiaru w kilogramach i w funtach      wskaźnik przekroczenia wagi maksymalnej      wskaźnik poziomu zużycia baterii      automatyczny wyłącznikELEKTRONICZNA WAGA FITNESS ADE - MIERZY ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU, MIĘŚNI I WODY, POSIADA RÓŻNE WSKAŹNIKIWaga elektroniczna Fitness ADE BA825to doskonała waga analizująca masę organizmu, mierzy zawartośćtłuszczu, mięśni i wody z dokładnością do 0,1%
PORADY
Obok rozwoju motorycznego (ruchowego), psychicznego czy społecznego, rozwój fizyczny (somatyczny) jest ważnym komponentem rozwoju osobniczego człowieka. Należy pamiętać, że poszczególne aspekty tego rozwoju są ze sobą ściśle związane, wzajemnie się przeplatają i warunkują.
Do zastosowań medycznych wolno stosować tylko wagi klasowe. Jest to obowiązek nałożony przez Dyrektywę unijną z 1993 roku.
Jako odróżnić pomiar wagi statystyczny od medycznego?